Hatalmas üzletet nyer és hatalmas kockázatot vállal a 4iG a magyar hadiipari privatizációval
Mi volt a baj az állami tulajdonú hadiiparral és mit tud vele kezdeni az 4iG? És hol mond ellen Orbánnak Nagy Márton minisztériuma?
Nem csak azok kamatoztathatják majd az Internet Explorer 11 előnyeit, akik váltanak a Windows 8.1-re.
Pár hónapja még arról számolhattunk be, hogy megjelent az Internet Explorer 10 végleges változata a Windows 7-re, most viszont a Microsoft megerősítette, hogy hamarosan már az Internet Explorer 11-et is lehet használni a 7-es operációs rendszerrel.
Konkrét időpontról ugyan még nem esett szó, azt viszont már tudni, hogy a végleges IE 11 a Windows 8.1-gyel együtt jön ki, valamikor az év második felében. A preview verziója azonban már közelebbről is szemügyre vehető a Windows 8.1 előzetes kiadásában, amelyet ingyen letölthetnek.
Mindez jó hír lehet azoknak a felhasználóknak, akik elégedettek a Windows 7-tel, és nem akarnak frissíteni az új operációs rendszerre, viszont szeretnének profitálni az új, modern böngésző előnyös tulajdonságaiból, például nagyobb sebességéből, a WebGL-támogatásból, illetve abból, hogy kevésbé terheli az akkumulátort.
Mi volt a baj az állami tulajdonú hadiiparral és mit tud vele kezdeni az 4iG? És hol mond ellen Orbánnak Nagy Márton minisztériuma?
Ezúttal üres volt a csomagtartó.
Hideg ételre lehet majd költeni az utalványt, pénzre nem váltható át.
Nem a „luxizás” leleplezése hozza magával a felháborodást. A nagy változásokhoz vezető lendület hosszú idő alatt halmozódott fel.
Az okok most egyértelműek.
A BKV belső vizsgálatot indított.
A Magyar Stratégiai Zrt. tulajdonában álló ingatlan rendkívül értékes lehet.
Ennek töredéke az a pénz, amelyhez privatizációs bevételként jutott.
Tizenkét ügyben vizsgálja felül a Kúria a saját korábbi határozatát.