Áradt a felgyorsult Tisza és mindent letarolt
A magyarországi kihalt falvakról szóló sorozat egyik legkülönlegesebb túrája, amolyan Tüskevár-érzés volt, amikor Tiszahalász emlékei után kutattunk.
Nem sokkal azután, hogy a Sony és a Microsoft bejelentették következő generációs gépüket, a Wall Street Journal arról számolt be, hogy a Google saját játékkonzolján dolgozik.
Miközben néhányan úgy vélik, hogy a játékkonzolok kora leáldozott, a Google-nél állítólag úgy gondolják, most kell beszállni az üzletbe. A Google-féle konzol szoftveres alapját (természetesen) az Android jelenti, legalábbis ezt állítják a Wall Street Journal forrásai. A gépről többet egyelőre nem lehet tudni.
Androidos konzolból egyébként van már a piacon, az Ouya nemrég sikerrel vette a bevezetés első lépcsőjét, jelenleg készlethiánnyal küzd az új platform.
A konzolipar két vezető vállalata már részleteiben is bemutatta saját, még idén megjelenő újdonságát, a Sony PlayStation 4-ről itt, az Xbox One-ról pedig itt olvashat.A magyarországi kihalt falvakról szóló sorozat egyik legkülönlegesebb túrája, amolyan Tüskevár-érzés volt, amikor Tiszahalász emlékei után kutattunk.
Pannonhalmán mondta el augusztus 20-i ünnepi beszédét a Tisza Párt elnöke.
Kína és Oroszország is részt venne a kidolgozásban, dobta fel az orosz külügyminiszter.
A rendőrség ugyanakkor nem akarja elárulni, hogy milyen bűncselekmény gyanújával indítottak eljárást.