Ilyen lesz: nyúzópróbán az iPhone 5C

Bár többségében csak megbízhatóbb és kevésbé megalapozottabb híreket lehet hallani a két új iPhone-ról, van olyan oldal, amelyik kézbe is vehette az új modelleket.

  • hvg.hu hvg.hu
Ilyen lesz: nyúzópróbán az iPhone 5C

A tajvani Apple Daily oldal – ahogy ők mondják – speciális csatornáktól jutott hozzá iPhone 5C-khez, illetve egy 5S hátlaphoz.

Az iPhone 5S – e szerint – éppen akkora lesz, mint az iPhone 5, viszont másmilyen lesz a kamerája (kettős flash). Az összesen öt színben debütáló 5C kicsit nagyobb és vastagabb lesz az 5-ös modellnél, s különlegessége lesz a műanyag, karcálló hátsó borítás. Ami a hardverspecifikációkat illeti, az megegyezik majd az iPhone 5-ével.

Forrás: Apple Daily

Hogy mennyire karcálló az iPhone 5C, azt azonnal ki is próbálták az Apple Daily munkatársai, és érdekes nyúzópróbának vetették alá a telefont. Ha érdekli, hogyan vizsgázott a színes iPhone, kattintson erre a linkre.

Az újdonságok várható megjelenési idejéről ebből a cikkünkből tájékozódhatnak.

Orbán MI-hatalmi álmokat szövöget, pedig jobban járna, ha merne kicsi lenni

Orbán MI-hatalmi álmokat szövöget, pedig jobban járna, ha merne kicsi lenni

A magyar mesterségesintelligencia-szuverenitás irreális, a kis országok szűk szakterületi MI-fejlesztésekben lehetnek sikeresek. A kormány most már mintha tényleg komolyan venné az MI-t, de a politikai klíma (bevándorlásellenesség, keresztény fundamentalizmus, elszigetelődés az EU-tól) aligha kedvez egy alapjaiban nemzetközi iparág fejlesztésének. Ahogy a kormánystruktúra instabilitása sem.