Az elmúlt egy hétben egy másik film is megdöntötte a korábbi rekordot, de a Star Wars egy újabb álomhatárt is átlépett.
hvg.hu
A Bosszúállók folytatásának előzetese volt az első, amely a YouTube történetében a megjelenés után egy hétben több mint 50 milliós nézettséget hozott, de az elmúlt egy hétben két film is megdöntötte a szuperhősök rekordját. Először a Jurassic World, majd a Star Wars hetedik részének előzetese érte el simán az 50 milliót, utóbbi viszont nem állt meg, és a 60 milliós álomhatárt is átlépte - és még két napja van, hogy akár a 70 milliósat is.
Mashable
Ez egyébként annak is köszönhető, hogy az internet népét alaposan megihlette a Star Wars folytatása, rengeteg vicces mém készült az új fénykardról, a trailert legóval is eljátszották, most pedig a legújabb érdekesség ez a videó. Ilyen lenne a trailer, ha a Transformers szériáról (is) ismert Michael Bay rendezi az új Star Wars filmet.
Büszkén hirdeti magát Budapest legelőkelőbb éttermei közt a Nobu, az étterem alapvetés a világsztárok között is. Most betekintést kaptunk arról, hogy az alapító Nobuyuki Matsuhisa szellemében hogyan készül náluk a japán konyha egyik legegyszerűbb, mégis legelőkelőbb fogása, a szasimi.