Rég történt már ilyen jó dolog a Kossuth téren

Az Országház környékén az utóbbi időben kevés érdek nélkül szép dolog történik, de most örülhet az arra élők/dolgozók/járók egy része: sokaknak már ismét van térerő.

  • hvg.hu hvg.hu
Rég történt már ilyen jó dolog a Kossuth téren

Szinte használhatatlanná váltak az elmúlt napokban-hetekben az okostelefonok a Kossuth Lajos tér környékén. A problémát az okozza, hogy a szolgáltatók a Magyar Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége székházának tetején létesítették a bázisállomásaikat, azonban le kellett szerelniük őket, mivel az épületet bontásra ítélték.

Az Index a legnagyobb mobilszolgáltató közlésére hivatkozva azt írja: a cég még pénteken bekapcsolt a környéken egy új bázisállomást, így legalábbis a telekomosok ismét használható hívási és mobilnetezési minőséget kapnak. Hétfőn a Vodafone szolgáltatása is helyreállt.

A Telenor várhatóan decemberben állítja helyre a szolgáltatása minőségét.