Többeknél leállt vagy akadozott a Telekom internetszolgáltatása

Hibajelenséget tapasztalhat a Telekom vezetékes szolgáltatásaiban a fővárosban és a Dél-Alföldön élők egy része. [Frissítés: helyreállt.]

  • hvg.hu hvg.hu
Többeknél leállt vagy akadozott a Telekom internetszolgáltatása

Békéscsaba mellett Budapest XVIII. kerületében is akadozik a Magyar Telekom vezetékes hálózata. A szolgáltató ügyfélszolgálatán automatikusan elhangzó tájékoztatása szerint az érintetteknél a kábeltévé, az IPTV, az internet és telefon sem mindig működik.

A hibát mi is tapasztaltuk, nálunk 10:15-kor teljesen leállt az internetszolgáltatás.

A problémát háromnegyed 11 körülre sikerült elhárítani.

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Fél évig 5-6 ember volt kíváncsi a kertészeti tanácsaira, ma már közel kétszázezres követő tábora van Szomoru Miklós „Egy kertész kertje Pilisszentkereszten” blogjának. A kertészmérnök szerint, aki brit mintára magánkert-látogatásokat is szervez, nem kell heti 8 óránál többet dolgozni azért, hogy bárkinek virágzó oázássá váljon a kertje. Erre a legjobb példa virágpompában úszó birodalma.