Kidobta a Facebook? Nincs egyedül

Központi hiba lépett fel szombaton a Facebooknál.

  • hvg.hu hvg.hu
Kidobta a Facebook? Nincs egyedül

Már vizsgálják a jelentéseket, melyek szerint több felhasználót kiléptetett a Facebook, és csak újbóli bejelentkezés után tudták újra elérni fiókjukat – közölte szombat délelőtt a Facebook.

Szerkesztőségbéli tapasztalataik szerint a helyzet valamivel rosszabb: olyanról is tudunk, hogy valakit kiléptetett a mobilos Facebook app, majd amikor vissza próbált lépni, akkor nem érkezett meg telefonjára a jelszó után, másodlagos hitelesítésként használt kód SMS-ben.

Tapasztalataink szerint a Messenger alkalmazás ettől függetlenül zavartalanul működik.

A Facebook közlése szerint reggel óta dolgoznak a probléma elhárításán, a felhasználók türelmét kérik.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.