Drágul az HBO Max, a magyar előfizetőket is elérte a jelentős áremelés

Tovább nő a digitális rezsi, ezúttal az elmúlt időszakban többször is átnevezett HBO Max ára nő, nem is olyan kevéssel.

  • HVG

„Az előfizetést érintő változásokról” tájékoztatta felhasználóit az HBO Max, praktikusan azonban nincs szó másról, mint havidíj-emelésről.

2025. november 6-tól szinte minden csomag megdrágul:

  • a havonta számlázott alapcsomag (Standard) ára 2790-ről 3490 forintra emelkedik,
  • míg a drágább, többet kínáló (Prémium) opció havidíja 3890-ről 4590 forintra nő.

Az áremelkedés érinti a némi kedvezményt kínáló éves opciókat is:

  • a Standard csomagért évi 34 900 forintot kérnek az eddigi 27 900 helyett,
  • a Prémium éves ára pedig 38 900-ról 45 900 forintra emelkedik.

A sport kiegészítő tapasztalataink szerint marad havi 1200 forint, akik pedig egy korábbi átmárkázáskor fizettek elő, és kaptak örök –33 százalék kedvezményt, ezentúl havi 2290 forintot kell fizessenek minden hónapban – az eddigi 1850 helyett.

A változtatás a meglévő előfizetőknél november 6-tól lép hatályba, tehát az addigi havidíj-levonások még nem fogják tükrözni az áremelkedést. Ám ha módosítana a csomagján, már az új havidíjat fogják levonni öntől – ez az éves csomagokra is igaz.

Az új előfizetőktől már most is az emelt díjat vonják le.

Komoly áremelés jöhet az HBO Maxnál, a jelszómegosztástól is el lehet búcsúzni

David Zaslav, a Warner Bros. Discovery vezérigazgatója nemrég arról beszélt, hogy az HBO Maxon minőségi tartalmak vannak, amiért sokkal több pénzt kellene elkérni.

Az HBO közleménye „a felvásárlások, a tartalomkészítés és a termékfejlesztés költségeivel” magyarázza a drágulást.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát.

Hozzászólások