Ki volt a gazdagabb, Elon Musk vagy Dzsingisz kán?
A világ valaha élt leggazdagabb emberének nevét Nyugat-Afrikán kívül szinte senki nem hallotta, de mi a helyzet a többiekkel?
Most már tényleg itt a síszezon, s ha valaki úgy gondolja, hogy iPhone-t is visz magával, annak mindenképpen érdemes...
Most már tényleg itt a síszezon, s ha valaki úgy gondolja, hogy iPhone-t is visz magával, annak mindenképpen érdemes lesz letöltenie a telefon GPS-ét kihasználó Ski track nevű alkalmazást (0,99 dollár).
A használata roppant egyszerű, az indítása után ugyanis mindent rögzít síelésünkről (snowboardozásunkról): a megtett utat (ezt térképen is megmutatja), maximális és minimális sebességünket, a síeléssel töltött időt stb., és még az sem téveszti meg, ha épp egy hüttében ücsörgünk, vagy felfelé tartunk egy síliftben. Az adatokat számokkal jelzi, de természetesen grafikonokat is készít belőlük.
Az pedig talán már nem is meglepő, hogy napi síelésünk eseményeit megoszthatjuk a közösségi oldalakon.
A világ valaha élt leggazdagabb emberének nevét Nyugat-Afrikán kívül szinte senki nem hallotta, de mi a helyzet a többiekkel?
A HVG információi szerint egyre több a hasonló ügy.
Az 51 éves brit szakember húsz éven át dolgozott a Red Bullnál.
Kiara Lord posztolt egy szelfit.
A támogatott lakáshitel is arról szól, hogy az állam kivonul a család- és szociálpolitikából, és a felelősséget az egyénre tolja.