Tesztelhető a felújított Vimeo

Tegnap óta nyilvánosan is tesztelhető a második legnépszerűbb videómegosztó, a Vimeo új felülete és szolgáltatásai.

  • techline.hu techline.hu
Tesztelhető a felújított Vimeo

Tegnap óta nyilvánosan is tesztelhető a második legnépszerűbb videómegosztó, a Vimeo új felülete és szolgáltatásai. A http://vimeo.com/new címen kezdhetjük el nézegetni az újításokat. A plasztikai jellegű dolgok (letisztultabb oldal, kevesebb menü és gomb) funkcionális újításokkal is előállt az oldal.

A teljes backend újra lett programozva (ez mondjuk nem a felhasználóknak, hanem a Vimeó stábjának érdekes inkább), megújult formában kereshetünk a videók között (ez már érdekesebb), sőt a fejlesztők ígérete szerint biztonságosabb is lesz az oldal. Választhatunk, hogy videóink statisztikáit elrejtjük, vagy megmutatjuk, valamint egy speciális ikon mutatja a film előnézeti képén, hogy a privát- vagy a publikus feltöltést választottuk-e (nem kell többet bogarászni, hogy melyik videónk publikus és melyik nem).

A „featured”, kedvencek, kollekciók és lejátszásio listát mind bekerültek egy ízléses fekete moziszalagra, így sokkal több hely marad a lényegre: a videó ablakra. A Vimeo lejátszó (ellentétben a Youtube legutóbbi frissítésével) ezúttal nem újult meg, továbbra is a régi player-t használhatjuk.

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.