Mexikóvárosban a magasabb épületekben érezni lehetett a mozgást, s egyes hivatali dolgozók kirohantak az utcákra. A mexikói polgári védelem egyik illetékese szerint egyelőre nincsenek jelentések károkról, vagy áldozatokról.
Erős földrengés Mexikóban
Erős földrengés rázta meg hétfőn Mexikót: az amerikai geofizikai intézet mérései szerint a 6-os erősségű földmozgás fészke a fővárostól, Mexikóvárostól 240 kilométerre délre volt, 40 kilométer mélyen a Föld felszíne alatt.
Magyar Péter bejelentette, sikerült Ukrajnával megállapodni a magyar kisebbség jogairól
Mindent megtett a Fidesz, hogy gáncsolja, így is szép osztalékot tudott kivenni cégéből az Országgyűlés elnökének családja
Visszahívott három nagykövetet a Magyar-kormány
A varsói képviselet vezetőjéről már tudni lehetett, hogy haza kell jönnie, egy frissen kinevezett államtitkár pedig már hónapokkal ezelőtt elbúcsúzott az állomáshelyétől.