Az állástalan gépkocsivezetőt azzal vádolja az ügyészség, hogy évtizedeken át terrorizálta és megerőszakolta saját lányát, valamint mostohalányát és -fiát, egy ikerpárt. A mostohalány ennek eredményeként nyolc gyermeket szült, közülük egy még csecsemőkorában meghalt. A vádirat szerint a férfi ezen kívül rendszeresen áruba bocsátotta a két lányt idegen férfiaknak. Az ügyészség 350 rendbeli nemi erőszakról, bántalmazásról és prostitúcióról tud.
A ZDF televízió helyszíni tudósítása szerint az italozás és az erőszak megszokott része volt a család hétköznapjainak. A mostohalány alig négyéves volt, amikor Detlef S. megrontotta, majd rendszeresen szexuális aktusokra kényszerítette.
A perben magánvádlóként fellépő mostohafiú, Björn éles szemrehányásokkal illette a járási gyámhivatalt. Bár utóbbi több ízben kapott értesítést a vádlott családjában uralkodó állapotokról, az ügyintézők minden alkalommal beérték Detlef S. állításával, aki tagadta a terhére rótt cselekményeket. A gyámügyi hivatal ezt követően ad acta tette az esetet.
A kiskorúakért felelős gyámügyi hivatalok nem először kerülnek kényes helyzetbe Németországban. Az utóbbi években számos tragikus eset történt végzetesen elhanyagolt, súlyosan és rendszeresen bántalmazott kiskorúakkal, akik közül többen belehaltak a szülők, illetve az egyik szülő élettársa által elszenvedett bántalmazásba. Az esetek többsége lényegében a gyámhivatal szeme láttára, a ritka vagy lazán vett családlátogatások mellett következett be.
A koblenzi bíróság három tárgyalási napot tűzött ki a perben. Detlef S-re minden bizonnyal többévi börtönbüntetés vár.
Évtizedeken át terrorizálta és megerőszakolta gyerekeit egy német férfi - most tagad
Beismerte a koblenzi bíróság előtt tett keddi vallomásában a 48 éves Detlef S., hogy ő az apja mostohalánya hét gyermekének. Saját lányának módszeres megerőszakolását azonban tagadta.

A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
Karácsony Gergely tekintélyt szerzett, Magyar Péternek sikerült elkerülnie a fideszes kelepcét – csak egyetlen vesztese van a szombati napnak.
Egy osztrák képviselő taxival jutott el a budapesti Pride-ra, mert a vonatuk lehalt félúton
Orbán Viktor reagált a Pride-ra, szerinte visszataszító és szégyenletes dolgok történtek
Hadházy szerint a tüntetők pénzbüntetésre, a szervezők büntetőeljárásra számíthatnak a Pride miatt
Ő legalábbis erre számít.
Arcok a százezres tömegből – így látták a HVG fotósai minden idők legnagyobb Pride-menetét
Máris elkezdték leszerelni az ideiglenes térfigyelő kamerákat a Pride után
Bayer Zsolt megmagyarázta, miért voltak sokan a Pride-on
Budapest, Parade, Orban - a külföldi lapok a magyarokról írnak, akik megmutatták
Budapest erős jelzést küldött a hatalomnak – így értékelik a világsajtóban a Pride eseményeit.
A Die Zeit-tudósítása a budapesti Pride-ról: Kevesebb meztelenség, több politikai irónia
Neue Zürcher Zeitung: Primitív elterelő hadműveletnek érzik a Pride-betiltást
New York Times: A Pride-tilalom visszaütött
És akkor az MNB szerint is durván megnyúlt Orbán repülőrajtjának kifutópályája
Több mint százezren tüntettek Belgrádban is, a rendőrök összecsaptak a demonstrálókkal
Závecz: 11 százalékkal vezet a Tisza a Fidesz előtt
Trump fia belengette, hogy átveheti apja elnöki pozícióját, sima útja lenne a Fehér Házig
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.