„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
Vitalij Klicsko ukrán ellenzéki vezető csütörtökön rávette a rohamrendőröket és a velük szemben álló tüntetőket, hogy átmenetileg az ellenzék és az államfő közötti tárgyalások idejére – szüntessék be az egymás elleni támadásokat.
Az Ütés (UDAR) párt elnöke előbb a belügyi alakulatok tagjaival beszélt, hogy ne lőjék a tüntetőket, és ne vessenek be tömegoszlató gránátokat. Ezután a tüntetőkhöz ment, akiket szintén sikerült rábeszélnie, hogy átmenetileg szüntessék be a rendőrök elleni támadásaikat.
Kijev belvárosában most viszonylagos nyugalom van, egyik oldal sem támad. A tervek szerint délután folytatják a válság rendezését célzó, előző nap megkezdett tárgyalásokat az ellenzék vezetői Viktor Janukovics elnökkel.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek korábbi koordinátora, Farkas Dezső az elnöke az Irány a Jövő Pártnak.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
Hiába nőttek a fizetések, visszafogott a vásárlási kedv.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.