„Ha rendes nyugdíjat kapnánk, nem lenne szükség a 30 ezer forintra” – miért dolgozik több mint százezer nyugdíjas Magyarországon?
Tavaly már 125 ezer fölé nőtt a nyugdíj mellett dolgozók száma.
Az oroszok egy katonai bázisra céloztak, egy civil buszt találtak el.
Kilencen meghaltak és négyen megsebesültek, amikor szombaton reggel drón csapódott egy civileket szállító buszba az északkelet-ukrajnai Szumi régióban, Bilopilja városban – írja a BBC. A busz az orosz határhoz közeli Szumi városába tartott.
Az ukránok cinikus háborús bűncselekménynek minősítették az esetet, az orosz fél azt állítja, egy katonai bázis volt a célpont.
A támadás azt követően történt, hogy pénteken Oroszország és Ukrajna között a háború 2022-es kirobbanását követő első közvetlen béketárgyalásokat tartották meg, amelyben áttörést nem sikerült elérni, csak egy korlátozott, ezer fős fogolycserében állapodtak meg a felek.
Borítóképünkön egy korábbi, áprilisban, Szumi városában végrehajtott támadás látható.
Tavaly már 125 ezer fölé nőtt a nyugdíj mellett dolgozók száma.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
A sérültnek élete végéig jár ingyen az összkomfortos lakás.
A Bonbonetti irodákat is fog építeni.
Tizenkét devizahiteles ügyben vizsgálja felül a Kúria a saját korábbi határozatát.