Vajon mi történne, ha egyszer nem a CBA-t kérdeznék meg az MTV-híradóban, amikor kiskereskedelemről esik szó? (Ma éppen az áfaemelés hatásairól, de volt már sonkától kenyéren át minden.) Mi az úristennek van nekünk ilyen nagyon korszerű médiatörvényünk, ha ezt meg lehet csinálni? Illetve én nem bánom, lehessen, de akkor legyen nyilvános, hogy mennyiért lehet megvenni egy riportot a Híradóban.
Vajon mi történne...
Vajon mi történne, ha egyszer nem a CBA-t kérdeznék meg az MTV-híradóban, amikor kiskereskedelemről esik szó?
Balin, egy jógaoktató-képzésen kerestem a belső békét, de nem csak spiritualitást találtam
Nem csak az agyvizünk forr fel, szaunává vált a Balaton és a Velencei-tó is
A konyha királyától a csokis Mesesajtig, lehetetlen ízesítőktől a mágikus gombákig: könyvajánló kánikulára
Új elnök a Momentum élén
A Tisza ellenzéke lesznek – ígéri.