Karácsony Gergely a valaha volt legnagyobb Pride-on: Ezen a napon Budapest Európa fővárosává vált – élő közvetítés a büszkeség napjáról
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Az ellenzéki jelölt győzelme megmutatná a demokrácia híveinek, hogy le lehet győzni az erős embereket, írja a közelgő török választások előtt a brit lap.
A vezércikk az év választásának nevezi a jövő vasárnapi törökországi politikai megmérettetést, mert ha 20 év után sikerül kipiszkálni a hatalomból az elnököt, abból mindenütt reményt meríthetnek a demokraták. Márpedig jó az esély rá, hogy a vezetőnek mennie kell.
Ezúttal még a karizma, a sok gesztus és osztogatás is kevésnek bizonyulhat. Vereséggel néz szembe az az ember, aki 2003 óta mind autokratább stílusban kormányozta a csaknem 90 milliós országot. A vetélkedés a végletekig kiélezett. Ha az uralmon lévő politikus veszít, az meglepő fordulat volna, az egész világra kiható következményekkel.
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Videóban üzent az esemény helyszínéről.
A tiltottá lett Pride üzenete aktuálisabb, mint valaha.
A Tisza Párt elnöke úgy nyilvánult meg a Pride-ról, hogy le sem írta a rendezvény nevét.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.