Karácsony Gergely a valaha volt legnagyobb Pride-on: Ezen a napon Budapest Európa fővárosává vált – élő közvetítés a büszkeség napjáról
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Először lett a megméretés 47 éves történetében elektromos kocsi az Év autója verseny győztese. A Nissan Leaf 277 pontjával alig előzte meg az Alfa Romeo Giuliettát (248) és az Opel Merivát (244). A negyedik a Ford C-Max lett.
A Nissan Leaf első darabjait jövő tavasszal szállítják ki a portugál, angol, ír, svájci és holland megrendelőknek. Ezekben az országokban a „zöld” autókra olyan nagy kedvezményeket (akár 5-8 ezer euró) adnak, hogy a kocsiért csak mintegy 30 ezer eurót kérnek a kereskedők.
A Nissan-Renault elnöke Carlos Gosh arra számít, hogy a tisztán elektromos meghajtású járművek (EV) piaca az egész autóiparból 10 százalékos részt szakít ki magának tíz éven belül. Bár más szakértők ennél sokkal pesszimistábban, Gosh már ara számít, hogy a társaság EV-üzletága három év alatt nyereségessé válhat – tudósít a Világgazdaság.. A vásárlókat azonban még sokáig visszatarthatja az EV-re váltástól, hogy az akkumulátorok igen drágák, s egy akkucsere akár 10-14 ezer dollárba is kerülhet. S ezt a kockázatot kevesen fogják vállalni.
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Videóban üzent az esemény helyszínéről.
A tiltottá lett Pride üzenete aktuálisabb, mint valaha.
A Tisza Párt elnöke úgy nyilvánult meg a Pride-ról, hogy le sem írta a rendezvény nevét.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.