A fiatalember a Hunyadi tér és a Liszt Ferenc utca kereszteződésében egy éles kanyarban kisodródott motorjával, majd nekiütközött egy fának. A motoros mással nem ütközött – írta a balesetről a baon.hu.
Nyíkos Tamás, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: a fiút életveszélyes állapotban szállították a mentők kórházba. A helyszínen szerzett információk alapján a fiúnak volt jogosítványa a motorra, ismerősei szerint sokat és jól motorozott. A baleseti helyszínelés idejére az érintett kereszteződésben félpályás útlezárásra kell számítani.
Fának rohant egy motoros fiatal Kecskeméten
Súlyos balesetet szenvedett egy 17 éves fiú csütörtök délután Kecskeméten.

Több dolog miatt is kilógnak régiós társaik közül a magyar szupergazdagok
Orbánt a példaképének tekinti, Trump híve volt a vámvitáig – nagyot nyerhet vele a populizmus Közép-Európában
Orbán Viktor szerint akinek nincs lakása, az nem polgár
Ha van amerikai álom, van magyar álom is: a saját otthon – írta Orbán, aki szeptember 20-ra nagy találkozót hirdetett a Digitális Polgári Köröknek.
„A gyónás nagy marhaság” – Iványi Gábor rendkívüli történeteket hallgat meg új kötetében
Az utolsó pillanatban készült film az argentín gauchókról, mielőtt már csak skanzenben láthatjuk őket
A Punnany Massif tusványosi fellépése után néhány nappal mondták le a zenekar soproni koncertjét
Magyar Péter fiktív felmondólevelet küldött Takács Péternek
A CATL leállította a termelést a világ egyik legfontosabb lítiumbányájában
Augusztus 9-én lejárt a bánya engedélye.
Megbocsátani sohasem fogok – angliai életéről vallott Ágoston László operaénekes-marketinges
Permetparti, izzadtság, forró hangulat – képeink a Sziget kánikulai szombatjáról
A Sziget VIP-részlegében bukkant fel Anya Taylor-Joy és férje
A színésznő FKA Twigs koncertjére érkezett, a backstage-ből filmezte az énekesnőt.