Tesztúton zúzták le a Porsche 911 GT3-ast - videó

Egy nyolc hónappal korábban történt baleset ritkán szolgáltat beszédtémát, ha viszont egy tesztúton összetört Porsche 911 GT3 a főszereplő, erre is van esély.

  • hvg.hu hvg.hu
Tesztúton zúzták le a Porsche 911 GT3-ast - videó

Tavaly augusztusban percek alatt bejárta az online autós sajtót annak a balesetnek a híre, amely Dél-Afrikában történt: egy férfi Johannesburgban tesztútra vitt el egy Porsche 911 GT3-ast, amelyet csúnyán lezúzott.

Néhány napja előkerült egy videófelvétel az esetről: a Youtube-on egy férfi tette közzé, akinek cimborája a Porsche mögött autózva mobiltelefonjával videózta az autót, így sikerült elkapnia azt a pillanatot is, amikor a sofőr padlógázzal fordult ki egy kereszteződésből, elveszítette az irányítást a 911 GT3 felett, megpördült és az útmenti korlátnak csapódott.