„Úgy volt, hogy ma is megyek Munkácsra, de a történtek után: dehogyis megyek"
Ezek után bármi megtörténhet, nem tudom, mi van a nagy hóhér fejében – vélekedett egyik munkácsi forrásunk.
Időről időre hallani esetekről, hogy türelmetlen, figyelmet autósok belehajtanak a frissen borított betonba, ami a legkevésbé sem egészséges a jármű számára. Ennek ellenére semmi nem változik, mindig vannak újabb és újabb esetek.
Csak a közelmúltban láthattunk Jaguar E-Type-ot és Mercedest is, amely beleragadt a friss betonba, a legutóbbi eset pedig Kínában történt. Nem tudni pontosan, hogy hol, és a körülményeket sem taglalta a wreckedexotics.com portál, de annyi bizonyos, hogy egy E-osztályos Mercedes sínylette meg a sofőr ostobaságát.
Ezek után bármi megtörténhet, nem tudom, mi van a nagy hóhér fejében – vélekedett egyik munkácsi forrásunk.
Szerdán tűnt el egy kéthetes kisfiú Nagydorogon. A rendőrség már csak a gyerek holttestét találta meg.
A londoni nagykövetségen elsőbeosztotti státuszba került Németh Norbert – ez a pozíció elvileg a diplomáciai szakma egyik csúcsa.
Az USA támogatja az ukrán uniós csatlakozást és ezt a Fehér Ház jelezni fogja Budapestnek is – jelentette ki az ukrán elnök.
Az új vezetéssel működő színházban harmincan mondtak fel a kormány által áterőltetett kinevezés miatt.