A Pride volt az Orbán-rendszer temetési menete
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A metálszürke fényezés miatt egyáltalán nem kevésbé feltűnő jelenség a V12-es szuperlimuzin, de azért a szakavatott szemek azonnal kiszúrhatják a turpisságot a finom részletekből.
A Brabus még tavaly nyáron mutatta be a Mercedes-AMG S65 felpaprikázott változatát, amelyben a 6.0 literes biturbó V12-es motor 900 lóerőt és 1500 Nm maximális nyomatékot szabadít az aszfaltra. A röhejesen magas teljesítményadatok mellé természetesen az autó tömegét és méretét megszégyenítő menetdinamika társul, 3,7 másodperces 0–100-as sprinttel és 350 kilométer/órás végsebességgel.
Aki ezek kapcsán teljes joggal azt hiszi, hogy a visszafogottság még részleteiben sem fedezhető fel Brabus csúcsmodelljében, az téved, ugyanis a napokban közzétett fényképeken egy metálszürke példány látható, amely egészen szolid képet fest. Persze a hatalmas felnik, az egyedi első lökhárító, a Brabus feliratok és a diffúzorba integrált kipufogóvégek mind-mind árulkodó részletek a szakavatott szemnek, de azért korántsem annyira tolakodó, mint a hírhedt Mansory cég hasonló kreálmányai.
A rendszerváltás idejének hangulatát lehetett érezni abban a tömegben, ahol a legtöbben legfeljebb gyerekek voltak akkoriban.
A tömeg emberekből áll – őket mutatjuk meg külön-külön és együtt a HVG fotósainak szemével.
A Tisza Párt és a fővárosi csőd sem maradt ki.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Beszédek a 30. Budapest Pride-on.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
Szerinte a kérdés csak az, ki akarja-e tenni annak a gyerekeit, amit az elmúlt tíz évben ő is átélt.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.
Közéjük Charles Leclerc fért be.