Abu-Dzabi érdeklődik a Magyarországról Lázárék által kiengedett, rejtélyes múltú Klimt-kép iránt
Megdöbbentő részletek derülnek ki Alfred Weidinger osztrák művészettörténésznek a kép történetét felkutató tanulmányából.
Nagyjából ezer köbméter földgázt tárolt palackokban, amit a sűrített földgázzal üzemelő autók tulajdonosainak árult.
Eljárás indult egy 30 éves budapesti férfi ellen, mert lakóházának udvarán – további lakóházak közvetlen közelében – illegálisan kialakított CNG gáztöltő állomást üzemeltetett úgynevezett „kerülő-vezeték” használatával.
A CNG gáz tárolására kialakított palackokban körülbelül ezer köbméter földgázt, valamint üzemanyagtöltéssel kapcsolatos jegyzeteket találtak és foglaltak le.
A férfi ráadásul a kút üzemeltetéséhez szükséges villamos energiát is szabálytalanul vételezte.
A Compressed Natural Gas vagyis CNG, nem keverendő össze a hazai viszonyokat tekintve sokkal népszerűbb LPG-vel. (Akit részletesebben érdekel a különbség, itt olvashat róla érthetően.) A CNG-s autózás tapasztalatairól pedig itt egy hvg-s teszt, egy gázos Volkswagennel a főszerepben.
Megdöbbentő részletek derülnek ki Alfred Weidinger osztrák művészettörténésznek a kép történetét felkutató tanulmányából.
Kényes téma lett a kormány számára, hogy mennyit költenek adófizetői pénzekből a védett személyek hivatalos külföldi útjaira.
4,6 százalékra gyorsult az infláció. Legnagyobb mértékben a háztartási energia, azon belül a vezetékes gáz drágult.
A MÁV közlése szerint a délelőtt folyamán állhat helyre a menetrend.
Alsó hangon hatmillió forintot viselt magán.
Új eszközöket kaphat a rendőrség a rendzavarók távoltartására.
A politikus azt mondja, ők nem elemezgetni akarják a politikát, hanem értékek mentén építenének közösséget.