Ennél rosszabbul nem indulhat házasság: összetörték a 100 milliós Ferrarit

A méregdrága Ferrari a vezetői oldalon törött meg.

  • hvg.hu hvg.hu
Ennél rosszabbul nem indulhat házasság: összetörték a 100 milliós Ferrarit

A jelek szerint hiába gyönyörű egy hófehérre festett Ferrari, menyasszonyos autónak nem érdemes választani – ugyanis nem jó ómen. Tavasszal egy brit pár zúzott le egy Ferrari 458 Spidert, amikor az ifjú férj lába beleakadt a kárpitba, most pedig Kínában történt baleset, szintén az esküvőre kölcsönzött autóval.

A Car News China beszámolója szerint a baleset pontos oka nem ismert, annyit tudni, hogy a Ferrariba oldalról szállt bele egy autó – egy sárga Volkswagen Polo. A német autó az elején sérült meg, míg a Ferrari a vezetői oldalon törött meg. A fotók alapján úgy tűnik, a Volkswagen viszonylag nagy sebességgel hajtott a Ferrariba, így vagy utóbbi nem adta meg az elsőbbséget, vagy előbbi próbált esetleg egy piros lámpánál még átférni.

Car News China
Car News China
Car News China

A balesetben szerencsére senki sem sérült meg.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Fél évig 5-6 ember volt kíváncsi a kertészeti tanácsaira, ma már közel kétszázezres követő tábora van Szomoru Miklós „Egy kertész kertje Pilisszentkereszten” blogjának. A kertészmérnök szerint, aki brit mintára magánkert-látogatásokat is szervez, nem kell heti 8 óránál többet dolgozni azért, hogy bárkinek virágzó oázássá váljon a kertje. Erre a legjobb példa virágpompában úszó birodalma.