Felüljáró alá szorult egy teherautó Kőbányán, és leesett róla egy targonca

A baleset egy ideig akadályozta a forgalmat, sérülésről nem jött hír. A leesett targoncát a tűzoltók állították kerekeire.

  • hvg.hu hvg.hu
Felüljáró alá szorult egy teherautó Kőbányán, és leesett róla egy targonca

Vasúti felüljáró alá szorult egy targoncaszállító teherautó Budapesten, a Liget térnél hétfő délelőtt. Egy targonca leesett a teherautóról – írják a katasztrófavédelem oldalán.

A tűzoltók a kerekeire állították, majd elvontatták az úttestre esett targoncát.

A baleset két sávon akadályozta egy ideig a forgalmat a Kőbányai úton, a városközpont felé vezető oldalon, de az utolsó hírek szerint már mindegyik sáv járható a helyszínen.

Míg Magyar Péter ígérget, Orbán Viktor osztogat és fenyeget

Míg Magyar Péter ígérget, Orbán Viktor osztogat és fenyeget

Kormányzóképes erőként igyekezett látni és láttatni magát hétvégi, nagykanizsai kongresszusán a Tisza Párt, amelynek már a választási programja is körvonalazódik. A kormány sem tétlen azonban, friss ígéreteivel pedig nyilvánvalóan a választási eredmény befolyásolása a cél.