Csúnya vége lett két Ferrari közúti kergetőzésének – videó
Az egyik szereplő egy nagyon komoly ritkaság, a kilencvenes évek top Ferrarija, az F50.
hvg.hu
Úgy tűnik, néha Japánban is elszabadulnak a szupersportautósok, mert az alábbi videót a japán Tohoku sztrádán rögzítették.
A képsorokon elsőként egy igazi ritkaság, egy Ferrari F50-es tűnik föl, majd utána pillanatokon belül egy Ferrari 360 Modena. A videóst két oldalról előzik, majd hirtelen az F50-nek kijjebb kéne húzódnia a szélső sávba, hogy elférjen egy középen haladó autótól, ott viszont jön a Modena. Ennek a sofőrje megijed, félrerántja kormányt, és máris kész a baj.
Egy japán híroldal szerint egyébként a sofőrnek nem esett baja, a vörös F50-es meg, nagyon úgy tűnik, inkább gyorsan elszelelt.
Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.
Milyen tényezők befolyásolják a haj egészségét? Mekkora mértékű hajhullás a normális? Erről is beszélgettünk a HVG egészségpodcastjának legújabb adásában.
Gyökeresen átalakul a járműtervezés gyakorlata, s ebben egy magyar startup, a Shapr3D is meghatározó szerephez jutott. Közben gyorsan terjed a mesterséges intelligencia használata is.
Csányi szerint Kubatov, a Fradi és a Fidesz szégyene is, hogy a klubelnök nem határolódott el tőle, amikor az FTC ultrái az MLSZ elnökének édesanyját gyalázták.