Katonák utaztak az árokba borult buszon

A Honvédelmi Minisztérium közleményt adott ki az állapotukról.

  • MTI MTI
Katonák utaztak az árokba borult buszon

Katonákat és honvédelmi alkalmazottakat szállított az a busz, amely péntek reggel hajtott árokba Hódmezővásárhely közelében, a 47-es úton. A Honvédelmi Minisztérium közleménye szerint a buszt egy polgári személy vezette, aki súlyos sérülésekkel került kórházba.

A honvédség munkatársai közül egy embernek a lába, egy másiknak pedig az állkapocscsontja tört el, kilencen könnyebben sérültek meg.

A baleset körülményeit az illetékes megyei rendőr-főkapitányság vizsgálja.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.