Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Mercedesszel vontattak egy Hyundait, ami még egy autót is szállított.
A szabolcsi rendőröknek február 3-án az M3-as autópályán tűnt fel a szabálytalan vontatmány. A román szerelvény éppen a gyorsforgalmi út leállósávján közlekedett, amikor megállították.
A vontatmány elején egy német rendszámos Mercedes volt, amely mögött még két autó volt. A szabálytalan vontatást műszaki hibával indokolta, de ennek ellenére a sofőr nem hagyta el az autópályát az első lehetőségnél, ezért az egyenruhások 100 000 forintos bírságot róttak ki rá – írja a police.hu.
Mivel a járműszerelvény súlya meghaladta a megengedett legnagyobb össztömeget, ezért időlegesen ki is tiltották a forgalomból. A sofőr ellen szabálysértési eljárás is indult.
Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.