Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Ilyen, amikor az igazságosztó és a bosszúálló egymásra talál.
Komolyabb közlekedési konfliktus alakult ki két autós között az M5-ös autópálya budapesti külvárosi szakaszán, amiről egy videót osztott meg a Bp-i Autósok közösségi oldala. A videón jól látni, hogy az egyterű leszorítja a kis fehér autóst, miután az nem sorolt ki a külső sávba. Az egyterű és a fehér autó között talán centik vannak, amikor a felezővonalon elkezdődik az előzés.
A fehér autó sofőrje nem törődött bele az incidensbe és az egyterű után eredt, és tovább folytatódott az adok-kapok, a többi autós megdöbbenésére.
Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.