Négy kamion ütközött az M1-esen

Egyelőre csak egy sávon halad a forgalom Budapest felé.

  • HVG

Csütörtök délelőtt az M1-es autópályán Tata közelében, a Budapest felé vezető oldalon négy teherautó ütközött. A baleset a sztráda 72-es kilométerszelvényénél történt, ahol a mentés és a helyszínelés idejére jelentősen lelassult a forgalom – írja a katasztrófavédelem.

A karambolban érintett kamionok közül kettőt a tatabányai hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. A helyszínre a mentők is kiérkeztek, a sérültekről egyelőre nem közöltek részleteket.

A baleset miatt az érintett szakaszon csak egy sávon halad a forgalom Budapest irányába, így torlódásra és hosszabb menetidőre kell számítaniuk az arra közlekedőknek.

Címkép: M1-M7 autópálya-figyelő – Facebook

 

Hozzászólások