Simán kikapott a Debrecen a Torinótól

A Debrecen 3-0-ra kikapott a Torino FC vendégeként a labdarúgó Európa-liga selejtezőjében, a második forduló csütörtöki első mérkőzésén.

Fotó: Mancini megnézte fiát a Bozsik Stadionban

Roberto Mancini, az angol Manchester City májusban leváltott olasz vezetőedzője és a lelátón van a labdarúgó Európa Liga-selejtező 1. fordulós párharcának visszavágóján, a Budapest Honvéd - Celik Niksic mérkőzésen a kispesti Bozsik József Stadionban. A Honvéd az első meccsen 4-1 arányban nyert, és a visszavágón 9-0 arányban nyert a magyar csapat, amelyben Mancini fia csereként állt be a második félidőben.

Továbbjutott a Videoton az Európa Ligában

A Videoton FC hazai környezetben gól nélküli döntetlent játszott a szlovák Slovan Bratislava ellen a labdarúgó Európa Liga-selejtező 2. fordulós párharcának csütörtöki visszavágóján, így idegenben szerzett góljának köszönhetően továbbjutott.

hvg.hu Sport

Magyar búcsú Európától, Hearts - Paks 4-1

A Paks labdarúgó csapata utolsó magyar klubként búcsúzott a nemzetközi kupáktól, miután az UEFA Európa Liga harmadik selejtezőkörének visszavágóján sima, 4-1-es vereséget szenvedett a skót Hearts otthonában és kiesett.

Paks - Hearts 1-1

A Paksi SE - az egyetlen magyar futballklub, mely még versenyben van valamelyik kontinentális kupasorozatban - az Európa Liga harmadik selejtező-fordulójának első meccsén 1-1-es döntetlent játszott a skót Hearts csapatával Székesfehérváron.