Berepelte a Twittert az irodaházának tulajdonosa, mert nem fizetett bérleti díjat
136 ezer dollárt nem fizetett be a Twitter néhány irodájának bérléséért.
136 ezer dollárt nem fizetett be a Twitter néhány irodájának bérléséért.
A portugál sztár nem olcsó beruházás az al-Nasszrnek: évente 90 millió dollárt fognak kifizetni neki.
Egy ideig a TikTok volt a legtöbbet felkeresett weboldal, és a közösségi platformok versenyén is tarolt, az idei évben azonban egyre hátrébb csúszott a látogatottsági rangsorban.
Nemrég több ezren nem tudtak belépni a Twitterre, a tulajdonos, Elon Musk eddig csak annyit reagált, „nála működik”. Most kicsit bővebben is kifejtette, mi állhatott a problémák hátterében.
Sokan kaptak hibaüzenetet, amikor megpróbáltak belépni Twitterre, a cég egyelőre nem közölte, mi okozta a hibát.
A #ThereIsHelp (azaz van segítség) nevű funkció pénteken tűnt el a Twitterről, most azonban újra elérhető – noha Musk szerint nem hatékony az öngyilkosságok megelőzésében.
Amerikai polgárháborút és Franciaországra támadó Negyedik Birodalmat vizionál 2023-ra Dmitrij Medvegyev, Elon Musk ezen remekül szórakozik.
A platform tulajdonosa elismerte, hogy sokat hibázik, de úgy véli, majd belejön.
A The Guardian azt írja, maga Elon Musk kérte a #ThereIsHelp funkció kikapcsolását.
Bess Kalb egy 5 bejegyzésből álló tweetsorozatban „számolt be” arról, hogy ő lett a Twitter új vezérigazgatója, azonban gyorsan kiderült, hogy csak szatíráról van szó.
Az eredeti fiók letiltása után ezentúl 24 órás késéssel fog posztolni az új, ElonJet but Delayed nevű profil Elon Musk repülőútjairól, összhangban a Twitter új szabályzatával.
Miután erre többen felhívták a figyelmét, gyorsan eltűntek a felnőtt tartalmak a színész által lájkolt bejegyzések listájából.
Nem a legjobb vesztesként fogadta Elon Musk, hogy a Twitter vezetéséről kiírt szavazáson a többség azt kérte, távozzon.
Elon Musk arról kérdezte a twitterezőket, lemondjon-e a cég vezetéséről. A válasz egy határozott igen lett.
Nem tudni, hogy mi alapján válogat a platform vezetése a közösségi médiafelületek között, a kasza például elérte a Mastodont, a Facebookot és az Instagramot, de semmi baja a YouTube-bal, a Telegrammal, vagy a Weibóval.