#baleset









"Olasz Titanic": kártérítést kér két győri fiatal

Kártérítést kér a hétvégén felborult olasz luxushajó tulajdonosától az üdülőkomplexumban dolgozó két győri fiatal - írja a kisalfold.hu. Több százezer forint értékű valutájuk, rengeteg ruhájuk, tárgyuk, személyes emlékük semmisült meg a Costa Concordia luxustengerjárón – mondták el a hajón musical előadásban és divatbemutatón fellépő fiatalok, a 22 éves Csepi Ádám és a 25 éves Szilágyi Erzsébet.



Gázcsonknak csapódott egy busz leszakadt utánfutója

Megrongált egy gázcsonkot egy külföldi rendszámú autóbusz leszakadt utánfutója vasárnap délelőtt Kenderesen; a sérült gázcsonk bevizsgálásáig a közelben lévő házat kiürítették - közölte a Szolnok megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője.






Gázcsonkot kaszált el egy kisbusz Derecskénél, a házakat kiürítették

Gázcsonknak ütközött és árokba borult egy kisbusz Derecske belterületén egy benzinkútnál szerda délután. A gázszivárgás miatt a 47-es főutat teljes szélességében lezárták, négy lakóházból pedig összesen 14 embert kellett ideiglenesen kiköltöztetni - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.