Elvitték a százkilós rombolóbombát
Hatástalanították, majd elszállították a tűzszerészek azt a százkilós rombolóbombát, melyet hétfőn találtak meg a főváros II. kerületében. A tűzszerészeti munkálatok idejére több mint száz embernek kellett elhagynia otthonát, s egy óvodát is kiürítettek - értesült a HavariaPress.