Az ország legjobb gimnáziumának tanárai is Áderhez fordulnak a CEU miatt
"Általános és középiskolai tanárként sem tehetünk mást, mint hogy hiszünk a tanítás és a tanulás, a gondolkodás és a véleménynyilvánítás szabadságában, a párbeszéd lehetőségében, mindenekelőtt pedig abban, hogy az oktatás nem válhat a politika eszközévé" - írta a fővárosi elit gimnázium 37 tanára.