Egyetemfoglalás az ELTE-n: megszakították az órákat a HaHa-sok
Szinte az összes előadást megszakították az ELTE Bölcsészettudományi Karának Múzeum körúti kampuszán a Hallgatói Hálózat aktivistái és a hozzájuk csatlakozott diákok, akik az egyetem forrásainak csökkentése és a felsőoktatást érintő átalakítások ellen tiltakoznak. A rendőrséget vagy a biztonságiakat nem hívták ki. Az "egyetemfoglalók" megszavazták, hogy egész nap tartson a "blokád".