Lopott nyugtatókat szedtek be: kórházba vittek két tinédzsert
Nem tudták kihallgatni azt a két tinédzsert a rendőrök, akik nyugtatókat loptak a Heves megyei Átányon, és a gyógyszerekből beszedtek valamennyit. A két fiatalra a rendőrök találtak rá bódult állapotban, majd a mentők kórházba szállították őket.