#időjárás




Fotó: ködbe borult a város – riasztás hat megyére

Nem csak Budapesten kell fokozottan figyelni a köd miatt, szerdára hat megyére adott ki elsőfokú, azaz citromsárga riasztást az OMSZ: rossz látási viszonyokra kell számítani Baranyában, Bács-Kiskunban, Csongrádban, Békésben, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, valamint Nógrádban.


Riasztást adtak ki hat megyére

Tartós köd miatt adott ki riasztást az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) öt déli megyére és Nógrádra. Szerdán egyébként a keddihez hasonlóan alakul az idő, de kevesebbet fog sütni a nap.









Ezzel kezdjék ma a napot a fejfájósok

Pénteken eleinte gyenge hideg-, majd napközben gyenge melegfronti hatás érvényesül. A hideg, de napos időben emelkedhet a légszennyezettség. A fejfájósok kezdjék a napot egy csésze borsmenta és citromfű keverékéből főzött teával.