Benkő Tibor szerint a magyar hadsereg elég erős, nem kellenek NATO-katonák Magyarországra
A honvédelmi minisztert az orosz–ukrán konfliktusról kérdezték.
A honvédelmi minisztert az orosz–ukrán konfliktusról kérdezték.
Az egykori válogatott focistát a Kőbánya-Kispest választókörzetben indítja a milliárdos pártja.
Sajtófőnöke szerint a miniszterelnök helyben megette a magának rendelt sütiket, ez azonban a közzétett videóból nem derült ki.
Sajtóreggelit adott hétfőn az Egységben Magyarországért, ahol az ellenzéki pártszövetség kabinetvezetői számoltak be a terveikről. Megkérdeztük, melyikük nem vállalná a miniszterséget egy Márki-Zay-kormányban. Egyetlen kéz emelkedett a levegőbe.
A párt elnöke és névadója szerint nem érnék el az 5 százalékos parlamenti küszöböt, a többi egykori jobbikostól is azt kéri, hogy ne induljanak a választáson.
Az orosz és a magyar szóvivő szerint is nagyon fontos a látogatás.
Rengeteg autó gyűlt össze a felvonulásra.
A Generalihoz már most több száz bejelentés érkezett, de a társaság ennél többre számít.
A fideszes politikus akkor azt is mondta: aki mindezt kétségbe vonja, az „nem demokráciába való.” Hétfőn országszerte sztrájkoltak a pedagógusok, ám az akciót törvénytelennek nevezte az Emberi Erőforrások Minisztériuma.
Péterfalvi Attila adatvédelmi biztos a jelentés nyilvános részében mindent rendben talált, a folyamatosan bővülő, nem nyilvános változat viszont 2050. december 31-ig titkos.
A Független Egészségügyi Szakszervezet elnöke szerint „ezt megsínylik a betegek”.
A volt államtitkár A Haza szolgálatában címmel adta ki összes parlamenti beszédét.
A meteorológiai szolgálat másodfokú, narancs riasztást adott ki több megyére az erős szél miatt. Vasárnap egész nap országszerte viharos szélre lehet számítani.
Halálos háztűz történt a Bács-Kiskun megyei Apostagon és a Somogy megyei Görgetegen szombat este.
Ez azokra a rendvédelmisekre vonatkozik, akik munkakörükből kifolyólag nem érintkeznek ügyfelekkel.
A kormányfő gondosan dokumentálta a folyamatot, Menczer Tamás pedig a kommentekben köszönte meg a „látogatást”.
Közösen indul 2022-ben a Magyar Munkáspárt és az ISZOMM, miniszterelnök-jelöltjük Szanyi Tibor lesz.