Az Edda is fellép a Jobbik nagygyűlésén
Évadnyitó nagygyűlést tart a Jobbik január 29-én Budapesten. Vona Gábor pártelnök hétfői sajtótájékoztatóján beszámolt arról is, hogy a Jobbik által alapított sajtódíjat a kitüntetett kereskedelmi rádió nem vette át.