14 ezer reggelit osztottak ma a bicikliseknek
A Magyar Kerékpárosklub - együttműködésben a Nemzeti Fejlesztési Minisztériummal idén is megszervezi az immár negyedik éve zajló Bringázz a munkába! kampány 2012 őszi fordulóját, ami 5 héten keresztül, szeptember 21. és október 25. között tart. A kampány ma reggeliosztással indult.