Levélben kérte az olasz kórházigazgató munkatársait, hogy ne kokainozzanak
Az ANSA olasz hírügynökség szombati közlése szerint Giuseppe Di Maria, a Lecce mellett található Santa Catarina kórház igazgatója azután küldte szét a levelet az orvosoknak és az ápolóknak, hogy egy névtelen bejelentő arról tájékoztatta, kollégái munkaidőben kábítószereznek.