#kormányülés

Gulyás: Meghosszabbítják egy héttel a téli szünetet az iskolákban

Nem lesz központi őszi szünet az iskolákban, a téli szünetet azonban meghosszabbítják, így is spórol a kormány az energián – jelentette be Gulyás Gergely. Az önkormányzati segítségről megkezdődnek a tárgyalások, külön kormánybiztost is kaptak Balla György fideszes képviselő személyében. A nemzeti konzultáció október közepe környékén kezdődik, és „biztosan olcsóbb lesz, mint az energiaszankciók miatti egy napi többletköltség”. Élőben közvetítettük a kormányinfót.




















Gulyás Gergely: Változnak a kata szabályai

A kormány tervei szerint jövő januártól szigorítanak, mert sok nagyvállalat visszaél az adónemmel. A veszélyhelyzet megszűnése után második alkalommal tartott élőben kormányinfót Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő.