Előrehozott választásokat követeltek a szegedi tüntetők
Szegeden a keddi tüntetés után sem lanyhult a felháborodás, annak ellenére, hogy Orbán bejelentette, elhalasztják a netadó bevezetését. Péntek este a város központi terén ismét majdnem másfél ezren gyűltek össze. A netadón túl a diktatórikus kormányzást, a gazdaság szétzilálását és a homályos ügyleteket rótták fel. A Széchenyi téren beszélt a tömeghez nyugdíjas tanár, fiatal közgazdász, középkorú biológus is.