Orbán: "meg kell emelni a kalapunkat Várszegi úr munkája előtt"
Sepp Blatter magyarországi látogatása kapcsán Orbán Viktort kérdezte a Ma reggel című műsor az M1-en. A Fidesz elnöke az U20-asok küzdőszellemét és a magyar fociakadémiák szakmai munkáját dicsérte. S kifejtette, miért híve Blatter 6+5-ös szabályának.