Pár éve még Orbán is féltette a sajtószabadságot
Veszélyben a sajtószabadság – legalábbis ezt állította nyolc évvel ezelőtt, a Medgyessy-kormány hivatalba lépését követően Orbán Viktor, aki Mádl Ferenc akkori államfőnek panaszkodott, amiért szerinte a magyar sajtó szabadságát sorozatos támadások érték. Az elmúlt nyolc évben gyakori volt a csörte az ellenzéki sajtó és a hatalom között.