Mexikóban kikapcsolhatnak több millió mobilt
Több tízmillió mobiltelefont kapcsolhatnak ki központilag a hétvégén Mexikóban. A kormány döntése értelmében a bűnüldözés részeként minden mobiltelefon-tulajdonosnak regisztrálnia kell, ezt sokan nem tették meg.