A szálló por miatt Miskolcon továbbra is ingyenes a tömegközlekedés a helyi autósoknak
Továbbra is köd és szmog borítja Miskolcot, a városi tömegközlekedési társaság ezért december 26-ig ingyenessé tette az utazást mindazoknak az autósoknak, akiknek forgalmi engedélyében miskolci lakcím szerepel.