Szabadlábra helyezték a Jobbik miskolci polgármesterjelöltjét
Szabadlábra helyzete a Miskolc Városi Bíróság Szegedi Mártont, a Jobbik miskolci polgármesterjelöltjét, akit vasárnap vettek rongálás miatt szabálysértési őrizetbe, amiért eltávolított egy MSZP-s plakátot.