Csak azért is kicsikart néhány jó mémet a szép Eb-szereplés utolsó magyar meccse
Bár a belgáktól 0:4-re kikaptunk, a 44 év kihagyás után ismét Európa-bajnokságon játszó magyar labdarúgó-válogatott azért így is ihletett néhány mémet.
Bár a belgáktól 0:4-re kikaptunk, a 44 év kihagyás után ismét Európa-bajnokságon játszó magyar labdarúgó-válogatott azért így is ihletett néhány mémet.
Nem csak gólokban volt gazdag a magyar-portugál mérkőzés, dolgoztak az internet népművészei is.
A foci-Eb iránti magyar érdeklődést mutatja, hogy a jobbnál jobb mémekre már a meccs eredményéig sem kell várni, már a rákészülésről születtek digitális népalkotások.
Nem tud leállni az internet népe, egyre jobb mémek születnek.
A Magyarország-Izland meccs alatt és a meccs után is sorra születtek a jobbnál jobb digitális népalkotások.
Egy nap, öt hír, amiről mindenki beszél: véglegesen eldöntötte a kormány, hogy minden iskolát államosít; Kövér László szólásszabadságot sértett, mondta ki Strasbourg; Bill Clinton felidegesítette a magyar külügyet; meghalt Kaján Tibor; van, ahol a Századvég függetlennek mondja magát; visszaszólt a kormány kvótanépszavazási kampányának az internet népe.
Ismét sötétkéklenek a kormány kampányplakátjai a magyar utcákon. A menekültkvótás népszavazást beharangozó Üzenjünk Brüsszelnek felütés szinte provokálja, hogy a népművészek akcióba lendüljenek. Köztéren és számítógépen is készültek továbbgondolt változatok.
Peter Dutton stábja úgy ítélte meg, nem túl előnyös a kép, ami kikerült a Twitterre. Levetették, de akkor már mindegy volt.
Alig egy-két percet kellett várni arra, hogy a vasárnapi boltzár eltörlésének híre előhozza a kreativitást az internet népi hőseiből. A legjobb mémek közül válogattunk.
Néha elég egyetlen kép vagy gif is ahhoz, hogy illusztráljunk egy bibliai történetet, vagy egy fontos történelmi eseményt.
Sztárok, politikusok és híres figurák arcával lehet lájkolni a Facebookon, az ehhez szükséges Chrome-bővítményeket egy oldalon gyűjtötték össze.
A kockás ing a tanárlázadás egyik legfőbb szimbóluma lett, így nem csoda, ha a mémgyárat is beindította. A legjobbakból válogattunk.
Ahogy várható volt, beindította a mémgyárat a budapesti taxisok Uber-ellenes tüntetése.
Az ukrán válság óta sokaknak feltűnt, hogy Magyarországon is egyre aktívabbak a kifejezett orosz propagandát terjesztő internetes médiumok. Áttekintettük, hol tartanak ma a hazai szélsőjobb fontosabb oroszbarát szócsövei, és megpróbáltuk felderíteni, kik írhatják ezeket. De be kell vallani: sötétben tapogatóztunk.
Az Iszlám Állam harcosai nagyon komolyan veszik magukat. Fürdőkacsaként egy kicsit kevésbé tűnnek keménynek.
Több méter mély kráterek az úton, lépcsőből lett vízesés, szűnni nem akaró eső? Az elvetemült netes folklórművészeknek erről is csak Orbán Viktor ugrott be. Na meg a 2017-es vizes vb vak komondor kabalája, meg Gyurcsány Ferenc. És hogy teljes legyen a mémkörkép, Vágási Ferinek és Mabelnek is volt hozzáfűznivalója a Budapestet eláztató özönvízhez.
Miután a kormány bemutatta az új propagandaplakátokat, amelyek "A reformok működnek" szlogennel sikertörténetekert osztottak meg, az internet azonnal rárepült plakátokra, és kiforgatta azokat.
A netes közvéleményt is meglephette a 175 kilométeres határzár híre: a népművészek valósággal ontják magukból a néha nem is vicces, inkább torokszorító mémeket. Árpád, zsidók, Kádár János, kordonbontás a parlament előtt – sok történelmi emléket hozott elő a mémkészítőkből a kormány új megoldása a bevándorlás problémájára.
Oroszország betiltja a mémeket, amennyiben azok közszereplőket figuráznak ki - írja a Washington Post.
Vasárnap, március 15-én elindult az átalakított köztévé új adása. Félóránként időjárás-jelentés, számtalan baki az első napokban, véletlenszerű kapcsolások, hanghibák, elírások, felesleges bejelentkezések az utakról, helyszíni vízállás-jelentés – a magyar BBC-nek szánt új m1 beindította a mémgyárat.