Pár órán belül elfogták az orosházi postarablót
Négy órán belül elfogtak, előállítottak, majd őrizetbe vettek egy orosházi férfit, aki az Állomás utcai kispostát akarta kirabolni hétfő délután - tájékoztatta a Békés Megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője kedden az MTI-t.